لیست محصولات این برند مای /MY

مشخصات،قیمت و خرید اینترنتی محصولات مای /MY

شرکت آریان کیمیا تک محصولات MY را از ۱۰ سال پیش به بازار ایران وارد کرده است ،تا امروز که ما شاهد این هستیم که برند MY یکی از موفق ترین و پرفروش ترین برند های ،نه تنها ایران بلکه خاورمیانه است که حتی اکثر پزشکان زیبایی و سلامت نیز محصولات این برند را برای بیمارانشان تجویز می کنند.


بر اساس آخرین آمار، کمپانی برند مای بزرگترین برند در خاورمیانه از نظر حجم بازار و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی است. همچنین با توجه به گزارش یورو مانیتور شرکت آرایشی و بهداشتی آریان کیمیا تک تولیدکننده محصولات مای (My) به عنوان پر فروش ترین برند آرایشی در ایران معرفی گردیده است.


شرکت آرایشی و بهداشتی آریان کیمیا تک تولیدکننده محصولات مای (My)، با عقد قرارداد همکاری با شرکت “کال اند کو” آلمان در سه فاز: ۱. واردات محصولات به صورت بالک (حجم بالا) ۲. فرآیند و پرکردن در ایران ۳. تولید تحت لیسانس محصولات در ایران و واردات محصول نهایی به ایران فعالیت خود را در حوزه سلامت پوست و مو در سال ۱۳۸۱ آغاز نمود.


این برند با بیش از ۲ هزار نیروی متخصص و کارآمد در ۴ کارخانه و مساحتی بالغ بر ۴۴ هزار متر مربع آغاز به کار کرد.


 


تاریخچه برند مای - MY


شرکت آریان کیمیا تک در سال ۲۰۰۳ با سرمایه گذاری بخش خصوصی تأسیس گردید. عمده فعالیت شرکت آریان کیمیا تک، تولید، فروش و توزیع محصولات مراقبت از پوست و مو و همچنین محصولات آرایشی می باشد. کیفیت محصولات تولید شده در سطح استانداردهای جهانی است و از سوی شرکت کال اند کو آلمان، فرانسه و سوئیس با استفاده از مواد اولیه توصیه شده آن شرکت از آلمان، فرانسه و سوئیس در مدرن ترین کارخانه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه (آریان کیمیا تک) در کشورعزیزمان ایران متولد شده است. استانداردهای بین المللی مانند GMP تنها نمونه هایی از کیفیت و کنترل کیفیت محصولات تولیدی شرکت آریان کیمیا تک و برند مای هستند. حفظ سلامت و محافظت از پوست و مو مصرف کنندگان از ماموریت های اصلی برند مای است. برند مای سعی کرده است تا با افزایش تولید و ایجاد تنوع محصولات در راستای برآورده کردن نیازهای رو به تغییر جامعه در جهت ارتقاء سلامت و زیبایی در جامعه ایران گام بردارد.
آریان کیمیا تک به عنوان برترین تأمین کننده دانش محور محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه و حضور در ۵ قاره برای تأمین و فروش محصولات دارویی آرایشی و بهداشتی با کیفیت و قیمت متناسب ایفای نقش می کند و هر روزه در راستای بهبود کیفیت و کسب رضایت مشتریان گام برمی دارد.


 محصولات این شركت به گروههای زیر تقسیم می شوند:


1. مراقبت از پوست عمومی و تخصصی


2. ضدآفتابها


3. مراقبت از مو


4. آرایشی


5. عطر و ادكلن

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف