لیست محصولات این برند کامان Comeon

کامان یک برند پیشرو در صنعت زیبایی و مراقبت از پوست و مو به شمار می‌رود که مواد اولیه آن از کشور سوئیس است. هدف ما ارائه محصولات با کیفیت جهانی و قیمت مناسب هست. این محصولات به گونه‌ای طراحی، تولید و به بازار ارائه می‌شوند که تمامی اقشار جامعه بتوانند لذت استفاده از محصولات باکیفیت را تجربه کنند.

آیا شما نیز به دنبال تهیه و خرید محصولات کامان Comeon هستید و می خواهید محصولات این برند پرقدرت را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بسیار بالا تهیه کنید؟ می توانید در این بخش با ما همراه باشید. جالب است بدانید کامان Comeon آزمایشگا ههای پوست خود را بسیار مجهز ساخته است به نوعی که شما می توانید با پیشرفته ترین تکنولوژی ها عملا امکانات بی نظیری را به محصولات خود هدیه دهید.


همه محصولات آزمایشگاه های پوست کامان زیست سازگار ( i.e. فرموله شده با مواد معادل با پوست) و در بهترین موسسات پوست دنیا تست شده اند. شرایط برتر تولید، کنترل کیفی خیلی دقیق، تست اثر تضمین کننده برتری محصولات است. محصولات آزمایشگاه های کامان جز پر تجویز ترین ها در میان متخصصین پوست فرانسوی بوده است.


در حال حاضر در بیش از 70 کشور، کامان در حال رشد بسیار سریع در سطح بین المللی است. در طی 5 سال گذشته رشد میانگین سالیانه آزمایشگاه ها بیش 32% بوده است.


آزمایشگاه تست GARNO آزمایشگاه پوست بین المللی می باشد که نظر سنجی هایی در رابطه با مراقبت از پوست به عمل می آورد تا مزایا و تاثیرات جانبی احتمالی این نوع محصولات را آشکار کند.


برند های معتبر در صنعت مراقبت از پوست همه محصولات خود را در این آزمایشگاه تست می کنند تا گواهی نامه ها لازم برای دستیابی به بالاترین فروش ها در بازارهای بین المللی را بدست آورند.بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف