لیست محصولات این برند اَکس / axe

مشخصات،قیمت و خرید اینترنتی محصولات اَکس axe

تاریخچه اسپری اکس مخصوص آقایان


اکس در سال 1983 در فرانسه توسط یونیلور راه اندازی شد. یکی دیگر از برندهای یونیلور به نام ایمپالس، الهام گرفته شده بود. یونیلور محصولات بسیاری را در این طیف به بازار معرفی کرده بود اما در کشورهای بریتانیا، ایرلند، استرالیا،  نیوزیلند و چین به دلیل مشکلات تجاری با نام اکس به اجبار از لینکس استفاده کرد. به علاوه، برخی از کشورها (مانند افریقای جنوبی ) این برند را به صورت EGO معرفی کرده اند.دئودورانت:


دئودورانت ها برای مخفی کردن بوی بد بدن کاربرد دارد و یا باکتری هایی که بو را تولید می کنند، از بین می برد. این ماده هیچ گونه مانعی در تعریق ایجاد نمی کند، اما در عوض بوی زننده ای که در اثر تعریق ایجاد می شود را  از بین می برد.


دئودورانت ها برای تمام نقاط بدن قابل استفاده می باشند و فقط مخصوص زیر بغل نیستند اگر چه دئودورانت های مخصوص زیر بغل، پر مصرف ترین انواع آن هستند، اما دئودورانت ها برای هر نقطه از بدن، که بوی نامطبوعی را تولید می کنند، قابل استفاده هستند.ضد تعریق ها:


از زیر مجموعه های دئودورانت ها محسوب می شوند. دئودورانت ها بوی بد را  از بین می برند و ضد تعریق ها روند تولید عرق را کند می کنند. یکی از مواد اصلی تشکیل دهنده ضد تعریق ها، ترکیبات آلومینیوم هستند که در کاهش تولید عرق بسیار موثرند. ضد تعریق ها از طریق مجاری عرق وارد بدن شده و سدی ایجاد می کنند که به طور موقت، از تعریق بدن جلوگیری می کند، درست مثل چوب پنبه ای که سر یک بطری می گذارند.


اگر تعریق شما زیاد است، باید به جای دئودورانت از ضد تعریق ها استفاده  کنید، یا به دنبال دئودورانتی باشید که حاوی مواد ضد تعریق نیز باشد. موقع  ورزش کردن، از ضد تعریق استفاده نکنید و اجازه دهید بدن به طور طبیعی عرق  کند باور کنید بوی عرق همیشه هم بد نیست.


هر نوع تعریقی، بد به حساب نمی آید، زیرا بدن باید نفس بکشد و برای دفع  سموم بدن، عرق کردن ضروری است. از پوشیدن لباس های تنگ با جنس مواد مصنوعی  (پلاستیکی) خودداری کنید، چون باعث حبس شدن بو و عرق در بدن و در نهایت،  منجر به خارش و حساسیت های دردناک می شوند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • ویژگی‌های محصول اسپری مردانه Dark Temptation اکس 150 دارای اسپری فلزی است به راحتی در ماشین یا کیف شما جا می شود. با رایحه  شفاف، آرام بخش، خوشبو کننده  کاهش تعرق  خنک سازی  نوع رایحه ی این اسپری مردانه رایحه ی شکلات تلخ می باشد.  در ترکیبات این اسپری از الکل استفاده شده است.

  65,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ویژگی‌های محصولماندگاری بالا  ضد عرق  رایحه منحصر به فرد  احتمال ابتلای به آلرژی پایین

  65,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  یژگی‌های محصولاین محصول به دلیل دارا بودن عصاره های خوشبو و طبیعی از گیاهان مختلف می تواند عمل شفاف سازی، آرام سازی، خوشبو کنندگی، کاهش تعرق، خنک سازی و... در سطح پوست شما ایجاد نماید و به همین دلیل مورد توجه و پسند بسیاری از آقایان قرار گرفته است. این محصول دارای قوطی فلزی می باشد و حجم آن نیز به اندازه ای است که آقایان می توانند آن را همراه خود و در...

  65,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ویژگی‌های محصول رایحه تلخ و جذاب جلوگیری از ایجاد بوی بد ناشی از تعریق بدن ماندگاری بالا

  65,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ویژگی‌های محصولمناسب برای همه مردان با اعتماد به نفس رایحه چوب اصلی ترین رایحه آن را تشکیل می دهد خوشبو کننده تمام بدن با رایحه بسیار عمیق و با کلاس

  65,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف