لیست محصولات این برند نیوا / nivea

به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در زمینه مراقبت از پوست، با بیش از ۱۳۰ سال تجربه، محصولات ما نیازهای مشتریان را که اعتماد زیادی به ما دارند برآورده می سازد.

این همه چطور آغاز شدقبل از آغاز موفقیت کرم نیوآ، باید چیز کاملاً متفاوتی اختراع می‌شد - یوسریت. یوسریت به عنوان امولسیون کننده عمل می‌کند و روغن و آب را در یک ترکیب کاملاً ظریف و پایدار ترکیب می‌کند. خوشبختانه دکتر ایساک لیفشوتز این امولسیون کننده کاملاً جدید را در سال 1911 ساخت. پروفسور پائول گرسون اونا، مختصص پوست، دانش تخصصی دکتر لیفشوتز در این زمینه را تحسین کرده و آن را به دکتر اسکار تروپلویتز، شیمیدان، و مؤسس مشترک بایرزدورف ارائه کرده است. دکتر تروپلویتز بلافاصله متوجه شد که امولسیون آب در روغن یک پایه ایده‌آل را برای کرم مراقبتی آرایشی تشکیل می دهد. اکنون تنها یک نام نیاز بود. و دکتر تروپلویتز برای پیداکردن نام مجبور نبود به فراتر از خود کرم نگاه بیندازد. وقتی امولسیون تمام شد، رنگی چون برف سفید  داشت. نام نیوآ از کلمات لاتین “nix, nivis” به معنای "برف" برآمده است. ترجمه شده لغت نیوآ به معنای "برف سفید" است.


سابقۀ نیوآ - 100 سال رشد


 


با بیش از صد سال تجربه، مراقبت مدرن از پوست را با کرم نیوآ اختراع کردیم. امروز، میلیون ها نفر در سرتاسر جهان، با انواع مختلف پوست، به برند نیوآ اعتماد می‌کنند. به همین دلیل است که محققان ما بطور خاص بر انواع پوست و مراقبت‌های متفاوتی که بواسطه فرهنگ، جنسیت و سن نیاز می‌شود تمرکز دارند. ما با این رویکرد محصولات مبتکرانه مراقبت از پوست متعددی در چند دهه اخیر از دئودورانت تا محصولات ضدآفتاب را تولید کرده ایم ما با بیش از 50 مؤسسه در سرتاسر جهان همکاری داریم تا مطمئن شویم محصولات ما برای پوست شما مناسب هستند. حتی در دفتر مرکزی‌مان در هامبورگ آزمایشگاهی برای آسیا و آمریکای لاتین نیز داریم که تحقیقاتی را برای انواع پوست و شرایط آب‌وهوایی موجود در این مناطق در آن انجام می‌دهیم. این کار را انجام می‌دهیم تا روزی در جهان همه بتوانند به محصولات نیوآ اعتماد کنند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف