لیست محصولات این برند کدکس | kodex

بررسی مشخصات و لیست قیمت انواع محصولات بهداشت جنسی و کاندوم برند ناچ کدکس
کدکس یکی از بزرگترین برند های ساخت کاندوم در سراسر جهان بوده که به ساخت کاندوم پیشرفته و ارتقا یافته با متریال طبیعی و درجه یک از نقاط قوت این برند پیشرو به شمار میرود. این برند کار خود را در زمینه ساخت کاندوم از 15 سال پیش آغاز کرد و در حال حاضر مردم دنیا از لحاظ اعتماد و ارزش، برند کدکس را ترجیح میدهند. این برند کار خود را به صورت تخصصی و کاملا بهداشتی آغاز کرد و در این سال هاموفق شد تا رضایت جنسی را برای استفاده کنندگان به ارمغان آورد. امروزه کدکس از پرفروش ترین و محبوب ترین برند های کاندوم در ایران و سراسر جهان میباشد. کدکس نیازهای اشخاص را در نظر داشته و همواره با تولید محصولات مدرن و جدید توانسته است شهرتی جهان پیدا کند. این برند از نظر کیفیت حرف اول را میزند و محصولات آن از تنوع بسیار زیادی برخوردار میباشد. برند کدکس با تکنولوژی ژاپنی در کشور های مختلف از جمله ایران تولید میشود. لیست محصولات این برند عبارتند از؛ کاندوم های تاخیری، خاردار،حلقوی، اناری تنگ کننده و... است که برای ارگاسم بهتر در آقایان و بهبود مشکل زودانزالی بسیار سودمند هستند. کاندوم های برند کدکس از لاتکس 100 درصد طبیعی تولید شده به همین دلیل کاملا ضد آلرژی بوده و همین امر موجب شده که روز به روز افراد بیشتری از این محصول استفاده نمایند. لیست کامل محصولات کدکس را با لیست قیمت آن میتوانید در فروشگاه اینترنتی آداس بیوتی مشاهده و البته تهیه نمایید.

برند کدکس برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات جنسی است. این برند مدت زمان کوتاهی است که وارد بازار محصولات جنسی ایران شده است، اما در این مدت کوتاه توانسته است محصولاتی بی نظیر را به خریداران ایرانی عرضه کند. محصولات جنسی از محصولات ویژه ای هستند که در اواخر قرن بیست و به دنیا معرفی شدند. امروزه کارشناسان حوزه سلامتی جنسی بر این عقیده هستند که استفاده از این محصولات در زمان برقراری رابطه جنسی نشان دهنده فرهنگ و احترام به شریک جنسی است. به همین دلیل بسیاری از دولت ها تصمیم گرفتند تا با برنامه های مشخص افراد را ترغیب به استفاده از این محصولات بکنند. امروزه تقریبا استفاده از این محصولات برای بسیاری از افراد به یک موضوع اصلی تبدیل شده است و این موضوع را می توان گامی موثر در جهت ارتقا سواد جنسی دانست.


ویژگی محصولات برند کدکس


یکی مواردی که سبب شده است محصولات این برند مورد توجه قرار بگیرند کیفیت بسیار بالای آنهاست. همین امر باعث شده است این محصولات بتوانند تجربه دلپذیری را در طول رابطه جنسی برای افراد رقم بزنند. متخصصانی که در این برند مشغول به کار هستند تلاش می کنند تا با پیروی از استانداردهای بین المللی و توجه به مطالعات روز دنیا محصولاتی را متناسب با نیاز کاربران تولید کنند. به همین دلیل برند کدکس به عنوان برندی خلاق در بازار ایرانی شناخته شده است.


انواع محصولات برند کدکس را از آداس بیوتی بخواهید!بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف