لیست محصولات این برند دیپ سنس / deep sense

درباره دیپ سنس

دیپ سنس یکی از تازه‌ترین اقدامات شرکت لابراتواری دکتر اخوی بوده که در سال 1399 شروع به آغاز فعالیت کرده است. شرکت اخوان پس از ارائه محصولات باکیفیت و پرطرفدار خود در قالب برندهایی مانند سی‌گل، فارمد، پریم و فریس، تصمیم به عرضه تولیدات خود در زمینه مراقبت‌های اولیه از پوست و مو با نام تجاری Deep Sense (دیپ سنس) گرفت. این برند نو ظهور ایرانی با هدف تولید محصولاتی با کیفیت و هم ‌تراز با نمونه‌های خارجی پا به عرصه زیبایی و سلامت گذاشته است. محصولات دیپ سنس که شامل انواع شامپو مو سر، لوسیون و نرم‌کننده مو و محصولات شوینده و مراقبت از پوست و مو سر می‌شود، در بسته‌بندی و ظاهری زیبا و دلنشین جهت کسب رضایت مشتریان عرضه می‌شود. یکی از ویژگی‌های مهم این برند استفاده از عصاره‌های طبیعی گیاهان در محصولات خود بوده که با ترکیب آن‌ها با رایحه‌های جذاب و به یاد ماندنی، حس طراوت و تازگی را به مصرف‌کننده هدیه می‌کند.


1- مهمترین مزیت شامپوهای دیپ سنس چیست؟

یکی از مهترین مزایای شامپوهای این برند، بهره مندی از ترکیباتی خاص از جمله روغن آملا است. این شامپوها همچنین حاوی ویتامین ث هستند.

2- هدف اصلی برند دیپ سنس چیست؟

هدف اصلی این شرکت ایرانی موفق، عرضه تولیداتی باکیفیت و متناسب با نیاز جامعه است.

3- آیا این برند ایرانی قدرت رقابت با محصولات خارجی را دارد؟

برند ایرانی دیپ سنس با توجه به تمرکز بر روی کیفیت مواد اولیه و تهیه آنها در یکی از بهترین لابراتوار های خاورمیانه می تواند با برندهای مطرح دنیا رقابت کند.

4- آیا دیپ سنس به جز شامپو محصولات دیگری نیز تولید می کند؟

بله، این برند علاوه بر شامپو دارای لوسیون های نرم کننده برای انواع موها است.

درباره دیپ سنس بیشتر بخوانید

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف